Objednávky konzultací, operací a informace: 9.00-19.00 Po-Pá , 9.00-18.00 So-Ne

Zvětšení prsou vlastním tukem

Zvětšení prsou vlastním tukem

 

Pokud se rozhodnete pro nejnovější metodu zvětšování prsou vlastním tukem, tak už máte první krok k budoucímu sebevědomí a proměně, za sebou. Je jasné, že žena či dívka musí mít ke každému zákroku ať už estetickému či zákroku plastické chirurgii hodně odvahy.

Při zvětšování prsou vlastním tukem  je zapotřebí odebrat tukovou tkáň pomocí přístroje Body Jet z míst, které jsou právě tukem trochu zdeformovaná, nejlépe z vnějších stehen, boků, hýždí či oblasti břicha, paží či vnitřních stehen. Pro zvětšení objemu prsou je zapotřebí podstoupit liposukci nejméně ze dvou až tří jmenovaných oblastí a orientačně mít nejméně tolik kilogramů váhy, jako po odečtění 100 cm skoro stejně na výšku (170cm na 68 až 70 kg a více).

Metoda zvětšování prsou vlastním tukem s kmenovými buňkami, kterou u nás provádí renomovaní plastičtí chirurgové v čele s  MUDr. Pavlem Horynou  a  je vhodná pro klientky s menším, málo objemným či lehce pokleslým poprsím.  Nejčastěji se tuk používá k doplnění horních kvadrantů prsů, ke zvýraznění dekoltu. Aby měl přenesený tuk šanci dobře se integrovat, musí ho být přeneseno přiměřené množství. Přenesená tuková tkáň musí být obklopena dobře prokrvenou tkání a rovnoměrně rozložena, jinak nezíská cévní zásobení, odumře a tělo jej vstřebá. Proto se doporučuje podstoupit obvykle dva zákroky, neboť při jednom přežije a uchytí se asi 70%- 80 % implantovaného tuku.

Metoda je vhodná pro ženy, které chtějí vypadat přirozeně a nepřejí si implantáty. Metoda je vhodná pro starší i mladší ženy. Aby bylo možné zvětšit poprsí vlastní tkání, musí mít žena na těle partie s dostatečnou vrstvou podkožního tuku. Žena nesmí být extrémně štíhlá. Je samozřejmě možné před zákrokem přibrat na váze.

Přístroj Body Jet umožňuje moderní techniku odběru tuku. Jedná se o jednu z nejmodernějších a nejšetrnějších liposukčních technik. Podstata Body Jet liposukce spočívá v rozbíjení tukové tkáně kanylou s velmi tenkým vodním paprskem a jeho šetrné vymývání z odsávaných oblastí těla ven. Poškozeno je přitom jen minimum tukových buněk. Současně během jedné operace je odebraný tuk vychytán do tzv. lipokolektoru a separátoru. Separátor oddělí zdravé životaschopné a kmenové tukové buňky od buněk poškozených. Takto připravený tuk je možno po skončení liposukce přenést do prsou či na jiné místo těla dle přání klientky – obličej, hřbetní strany rukou, hýždě a jiné oblasti.

Vzhledem k šetrnosti přístroje Body Jet lze celý výkon provést pouze v místním znecitlivění, odpadá narkóza a klientka odchází po zákroku domů. Kromě rychlého hojení a minimální zátěže pro organismus je výhodou i nulové riziko antigenní reakce, tedy reakce organismu na umělý materiál.

Tato metoda v sobě zahrnuje dvojí efekt formování postavy: liposukci tj. odsátí tuku v problémových partiích a současně zvětšení objemu prsou vlastním tukem s kmenovými buňkami tj. modelaci poprsí a dekoltu.

Výkon se začíná liposukcí přístrojem Body Jet. Část separovaného tuku se aplikuje pod prsní žlázu ke svalu a část do podkožní tukové tkáně prsu. Aplikaci do prsou během výkonu může klientka sledovat a případně se i vlastním názorem může podílet na korekci tvaru a velikosti prsů. K aplikaci do prsou se používají 1-2 vpichy na každé straně (zevní strana prsu či pod prsem). Po dokončení aplikace tuku jsou drobné vstupy přelepeny steristripy a hydrofobní náplastí. Výkon končíme lehkou bandáží poprsí.

Naše zdravotní zařízení je klientka schopna opustit do 1 hodiny po výkonu. Doporučujeme si zajistit odvoz. Obvykle definitivního efektu zákroku je dosaženo po 3 měsících.

Je zajímavé, že hojení probíhá velice rychle. Většina klientek může po zákroku odložit jemné kompresivní prádlo po sedmi dnech. Operační zákrok nezanechává viditelné jizvy ani nejsou známa rizika pooperačních komplikací. Samotný přenos vlastního tuku nevyvolává alergické reakce ani nehrozí přenos infekčního onemocnění, protože dárcem je totožný s příjemcem. Jedná se tedy o autotransplantaci.  Co se týče omezení činnosti či sportovních aktivit, tak bývá krátkodobé, dokonce si nevyžaduje ani pracovní neschopnost

Jdete do toho? Stačí vyplnit níže  uvedený formulář s vašími požadavky, tj. zvětšení prsou vlastním tukem a osobním kontaktem na vás a odeslat. Poté od nás dostanete do 24 hodin návrh termínů na bezplatnou konzultaci s našimi specialisty na zvětšování prsou vlastním tukem pomocí liposukce přístrojem Body Jet a přenosu tuku s kmenovými buňkami do prsou. Po osobní konzultaci s naším lékařem můžete počítat, že i do čtrnácti dnů můžete přijít na zákrok a začít nový život, s novým sebevědomím a vysněnými ženskými tvary.

Vaše přání s vámi probereme po telefonu

Vaše konzultace

Domluvte si konzultaci s lékařem


  Adresa :
  Národní 981/17 , Praha 1-Staré Město , 110 00

  Telefon :
  +420 602 243 771
  +420 241 404 188

  en_USEnglish