Objednávky konzultací, operací a informace: 9.00-19.00 Po-Pá , 9.00-18.00 So-Ne

Aplikace botox injekcemi v obličeji

Vyhlazení pleti – aplikace BotOX INJEKCE
Nebojte se výplně botOX injekcemi, ale jen z rukou lékaře – korektivního dermatolog

Zázračné denní či noční krémyséra vyhlášených značek přece jen v určité době přestávají stoprocentně fungovatPleť dostává léty zabrat i prostředímve kterém žijemestresemškody způsobuje i kouření a alkoholPokud se nechcete smířit s vráskamiestetická medicína nabízí nebolestivé řešení jako je aplikace výplně botulotoxinu a výplňových kožních materiálů.

Výplň botox injekcemi se aplikuje do svalů předem zvolených oblastí mimických vrásek velice tenkou jehlouPoužívá se na vyhlazení vrásek na čelemezi obočím (glabelači zjemnění nosoretní rýhySkvělý specialista dokáže přesně mířenými vpichy pozvednout obočízlikvidovat vějířky vrásek kolem očí a další tzvvady na kráse obličeje.Do 2 až 5 dnech dojde ke svalovému uvolnění a následnému vyhlazení vrásek a vypnutí pleti.

Aplikace botox injekcemi je ambulantní, nebolestivá, časově nenáročná (maximálně 1 hodina) a její efekt přetrvává až 6 měsíců. Poté se dá opět zopakovat. Výplň botox injekcemi,vrátí obličeji mladistvý vzhled, aniž by musel vzít plastický chirurg skalpel.

Kožní výplně – kyselina hyaluronová 

Tam, kde už nepomáhá k vypnutí mimických vrásek botuloxin, či zvětšení rtů si estetická medicína vypomáhá injekčními dočasnými. Ty se rozdělují podle typu účinné látky na skupinu kolagenů (např. Zyderm), sloučeniny kyseliny hyaluronové (např. RestylaneJuvederm) , hydroxyapatity (např. Radiesse) a sloučeniny polylaktidu (např. Sculptra). A nově trvalý preparát Meta Crill. Každá skupina má svoje vlastnosti, pro kterou jsou používány. Cena aplikace výplňových preparátů se pohybuje dle množství potřebného k výkonu.

I v případě vyhlazení vrásek v obličeji či zvětšení rtů, záleží na šikovnosti lékaře, který botuloxin či kožní implantáty aplikuje, nikoliv na agresivnější reklamě kliniky či výrobce preparátu. Každý má svoji metodu a my vám můžeme zařídit požadovaný zákrok u těch nejlepších.

Vaše přání s vámi probereme po telefonu

Vaše konzultace

Domluvte si konzultaci s lékařem


  Adresa :
  Národní 981/17 , Praha 1-Staré Město , 110 00

  Telefon :
  +420 777 701 322 , 602 243 771
  +420 241 404 188

   

  cs_CZČeština