Objednávky konzultací, operací a informace: 9.00-19.00 Po-Pá , 9.00-18.00 So-Ne

Liposukce-muži

Liposukce s moderním přístrojem Body Jet
je rychlá, bezbolestná, šetrná vůči okolních tkáním a vyžaduje pouze krátkou rekonvalescenci. Liposukce patří k nejčastějším ambulantním zákrokům v lokální anestezii na naší klinice.  Pomocí přístroje Body Jet lze udělat liposukci jedné, dvou a maximálně čtyř oblastí těla. Nechte si u nás vymodelovat vysněnou postavu!

U většiny dospívajících a dospělých lidí se usazuje na těle nerovnoměrně tuková vrstva. A čím jsme starší, tím rychleji se zvětšují tukové polštářky na břiše, bocích, stehnech, pod bradou či na zádech a jinde. A čím jsme starší, tím hůře a pomaleji se rychle nabyté tukové zásoby dají odbourat správnou životosprávou či pravidelným sportováním. Proto doporučujeme liposukci pomocí moderního přístroje Body Jet, která dokáže odsátím tukových vrstev z podkoží z mnoha částí těla a vymodelovat vysněnou postavu. Naši mezinárodně vyškolení lékaři vás dokážou v souhře s moderním přístrojem Body Jet natrvalo a bezbolestně zbavit velkého trápení, které se stane během jednoho dne jen zlým snem. Po zákroku můžete odejít domů a druhý den vykonávat běžné činnosti. Liposukce pomocí moderního přístroje Body Jet skutečně napomůže rychlému a trvalému zhubnutí. Skutečně Vás zbaví tukových buněk, které jak známo už na stejném místě po takovém odsátí, nemají šanci se znovu obnovit. Zbylé buňky pouze mohou zvětšovat objem, takže je zapotřebí si hlídat nadále životosprávu.

Průběh zákroku

Při liposukci přístrojem Body Jet se nejdříve pomocí zavedené kanyly vstřikuje lokální anestetikum do podkoží. Po chvíli, kdy začne anestetikum působit operatér díky stejnému otvoru v kanyle a přístroji Body Jet vstřikuje pod mírným tlakem do podkoží jemně pulsující vějířovitý vodní paprsek, kterým bezbolestně a bez porušení okolních tkání, cév a nervů uvolňuje z podkoží mikrokapičky tuku.  Stejnou kanylou pak operatér jemně odsává tukovou tkáň druhým otvorem v kanyle, která je napojena na pumpu vyvíjející podtlak v přístroji.

Liposukce jako start k trvalému zhubnutí

Námi doporučovaná liposukce přístrojem Body Jet nejen modeluje tělo do ideálních křivek a zbavuje tukových polštářků. Díky zkušenostem našich klientů víme, že dokáže nastartovat i proces dalšího hubnutí u mužů a žen s nadváhou, kdy tuk se ukládá nejen v podkoží, ale i  kolem vnitřních orgánů. Výsledek je tak skvělý u klientů, kteří mají dostatečně pružnou kůži a  ještě nemají tzv. uvolněnou kůži.

Vaše přání s vámi probereme po telefonu

Vaše konzultace

Domluvte si konzultaci s lékařem


  Adresa :
  Národní 981/17 , Praha 1-Staré Město , 110 00

  Telefon :
  +420 602 243 771
  +420 241 404 188

   

  cs_CZČeština