Objednávky konzultací, operací a informace: 9.00-19.00 Po-Pá , 9.00-18.00 So-Ne

Liposukce stehen-vnější i vnitřní

Liposukce, která Vám do druhého dne pomůže k zeštíhlení stehen,vnějších i vnitřních

Liposukce s Body Jet rychle a bezbolestně, bez rekonvalescence!

Chcete se konečně zbavit zbytečného podkožního tuku či větších tukových polštářků a vylepšit si postavuVyzkoušeli jste různé zaručené diety a ani každodenní pohyb či rekreační sport vám nepomohl k ideálním sexy křivkámStále se necítíte dobře ve svém těle a rozhodli jste se podstoupit i malý operační zákrok v lokální anestezii? V tom případě jste na správné adrese!  Máme pro vás připravené řešeníMezinárodně vyškolení lékaři vás dokážou v souhře s moderním přístrojem Body Jet natrvalo a bezbolestně zbavit velkého trápení během jednoho dne.

Miniinvazivní zákrok

Liposukce pomocí Body Jetu skutečně napomůže rychlému a trvalému zhubnutí, protože vás zbaví tukových buněkkteré jak známo už nemají šanci se znovu obnovit.Liposukce Body Jet / www.estetikavip.cz/

Tato metoda představuje m i n i i n v a z i v n í zákrokkdy lékař vám v lokální anestezii pomocí kanyly rozbíjí vodní tryskou vrstvy podkožního tuku a současně silná pumpa ístroje  hned odsává tuk z těla. To je stručný popis asi tříhodinového procesukterým každý zájemce během zákroku projdeNa rozdíl od tumescentní liposukcesi může klient dopřát lokální anestezii, ale i lze dělat taktéž v plné anestezii. Po zákroku zůstávají klientovi pouze malé jizvičkykteré se pouze přelepí sterilními náplastmi a v suchém pozákrokovém stavu odchází či odjíždí domů.

Zase štíhlá jako proutek

Není nijak nadnesenékdyž se o této metodě říká, že je přímo zázračná.  Téměř bezbolestně a bez potu a sebezapření se zbavíte nežádoucího tukujak na velkých oblastech jako jsou bříškohýžděvnější či vnitřní stehnabokyzáda, u mužů i v oblasti prsoutak i v menších rizikových partiích jako jsou kolenakotníky, paže, podbradek a další místakteré budete sami chtít vylepšit.

Klient by měl po zákroku dodržovat klidový režim maximálně tři dny, což znamená, že nemůže vykonávat velkou fyzickou námahuKompresní prádlo lze nosit podle uvážení tři dnynebo až deset dnůzkrátka až do úplného zhojení podkožních tkání a vypnutí kůže.

Start k dalšímu zhubnutí i pro „boubelky„.

I větší tukové přebytky lze pomocí liposukce s Body Jet tzv. odsát a tedy i zlikvidovat

Námi doporučovaná liposukce nejen modeluje tělo do ideálních křivek a zbavuje tukových polštářkůDíky zkušenostem našich klientů víme, že dokáže nastartovat i proces dalšího hubnutí u mužů a žen s nadváhoukdy tuk se ukládá kolem vnitřních orgánůVýsledek je tak skvělý, že po dlouhých nefektivních dietách a spoustu stresujících chvil po jojoefektu zažívají naše klientky i klienti velkou euforii. Po liposukci ztratí během pár dnů až čtyři kila a pak už stačí trochu vůle a dodržovat životosprávu a více pohybu a jste na startu k dalšímu zhubnutí a zeštíhlení.

Liposukce pomocí moderního přístroje Body jet garantuje:

– rychlé zotavení

– skvělé výsledky

– umožní využít váš tuk jako nejlepší výplň (obličej, rty, ruce, prsa, hýždě, případně jiné části těla

-je vhodná pro ženy i muže, bez rozdílu věku

 přijdete, odejdete a vracíte se k běžným aktivitám za pár dní

Objednejte se co nejdříve na konzultaci a využijte akční cen!

Vaše přání s vámi probereme po telefonu

Vaše konzultace

Domluvte si konzultaci s lékařem


  Adresa :
  Národní 981/17 , Praha 1-Staré Město , 110 00

  Telefon :
  +420 602 243 771
  +420 241 404 188

  cs_CZČeština