Objednávky konzultací, operací a informace: 9.00-19.00 Po-Pá , 9.00-18.00 So-Ne

Přenos tuku do vrásek v obličeji-muži

Omlazení obličeje vlastím tukem  

Chcete si udržet obličej v mladistvém vzhledu. A třeba omládnout nejméně o deset let?
Tak vyzkoušejte novinku v tzv. výplňových materiálech – vlastní tuk. Jak víme s přibývajícími léty ztrácí kůže elasticitu a zejména v obličeji se prohlubují vrásky. Je jasné, že právě o vrásky, či hluboké nosoretní rýhy nikdo nestojí, ani ženy, ani muži. Nabízíme kromě tradičních výplní kyselinou hyaluronovou a omlazení obličeje vlastní krví respektive plazmou (trochu dražší, ale trvalejší variantu – omlazení obličeje vlastním tukem.

Postup při zákroku
Jak získáme životaschopný tuk, který v podkoží proroste a vyhladí nerovnosti a vrásky? K této moderní metodě, která dává naději na zpomalení stárnutí obličeje mnoha ženám i mužům, je zapotřebí přístroj Body Jet a zkušeného plastického chirurga. Díky modernímu přístroji Body Jet lze totiž odebrat z vybraných částí těla, respektive z podkoží, malé množství tuku. Po této malé liposukci se získaný tuk upravuje ve speciálním přístroji.

Po zákroku
Po zákroku může klientka či klient potřebnou dobu odpočívat na klinice a poté odejít nejdéle za hodinu domů. Po aplikaci tukové výplně se mohou objevovat  v prvních dnech otoky a modřinky. Ty se vytrácí postupně, rekonvalescence je individuální, někdy trvá tři dny, jindy až týden.

Vaše přání s vámi probereme po telefonu

Vaše konzultace

Domluvte si konzultaci s lékařem


  Adresa :
  Národní 981/17 , Praha 1-Staré Město , 110 00

  Telefon :
  +420 602 243 771
  +420 241 404 188

   

  cs_CZČeština