Objednávky konzultací, operací a informace: 9.00-19.00 Po-Pá , 9.00-18.00 So-Ne

Zvětšení prsou

Co víc si přát ?

Jednou z největších zbraní žen jsou krásná prsa. Matka příroda však nenadělila všem stejně. Naštěstí plastická medicína našla řešení nejdříve v podobě dnes už známých implantátů a v současné době je už na světě revoluční novinka. Umožňuje trvalé zvětšení prsou  vlastním (přebytečným ) tukem!  Ne není to jen přání mnoha žen, ale právě tato přání vyslyšeli plastičtí chirurgové a pomocí vědeckých týmů nakonec uvedli tuto žádanou novinku. Pomocí přístroje Body Jet dochází nejdříve k získání životaschopných tukových buněk, které se společně s kmenovými buňkami ještě zpracovávají v lipokolektoru a poté profesionální plastický chirurg přenese takto upravené tkáně do každého prsu.  A cena za tuto životní proměnu u námi vybraných specialistů odpovídá ceně zvětšení prsou pomocí implantátů. Tato světová novinka je čím dál tím více oblíbenější u tisíce žen zejména pro přirozený a sexy vzhled a další přednosti.

Pokud se rozhodnete pro nejnovější metodu zvětšení prsou vlastním tukemtak už máte první krok k budoucímu sebevědomí a proměněza sebou. Je jasné, že člověk musí mít ke každému zákroku ať už estetickému či zákroku plastické chirurgii hodně odvahy. A k životní změněnovým, sexy křivkám, je zapotřebí postupovat velmi uvážlivě a vybrat si tu nejsprávnější metodu pro zvětšení objemu prsouJak už jsme předeslalipovažujeme za nejpřirozenější formu nabytí kyprého dekoltu přenos vlastního tukuSvětová novinka v oblasti plastické chirurgie je prováděna už i na českých klinikách mezinárodně vyškolenými plastickými chirurgy.

Přenos tuku aneb dvě akce v jeden den a v lokální anestezii

Je jasné, že při zvětšení prsou vlastním tukem je zapotřebí odebrat tukovou tkáň z místkteré jsou právě tukem trochu zdeformovanánejlépe z vnějších stehenbokůhýždí či oblasti břichapaží či vnitřních stehen. Pro zvětšení objemu prsou je zapotřebí podstoupit liposukci nejméně ze dvou až tří jmenovaných oblastíTakovou operaci mohou absolvovat i štíhlé dívky či ženy ovšem s patřičnou vrstvou podkožního tuku.

Díky modernímu přístroji Body Jet dochází k minimálně invazivnímu výkonunejšetrnější téměř bezbolestné liposukci s možností přenosu vyplavených celýchnepoškozených životaschopných tukových buněk a velkého množství
 kmenových buněk na jiné místo v těle.  Profesionální plastický chirurg je schopen touto metodou vymodelovat vysněné ideální linieklientku zbavit přebytečného tuku a zároveň tímto tukem zvětšit objem prsou až o 2 číslaDíky stokrát většímu množství kmenových buněk v tukových tkáních, než v jiných oblastechdokonalé úpravě živých buněk před přenosem v lipokolektorudochází k dobrému zahojení přenesené tkáně a její životaschopnosti.

Plusy světové novinky

Zvětšení prsou vlastním tukem se dělá v lokální anestesii, čímž odpadá zátěž organismu při celkové anestézii. Operace je prováděna ambulantně a trvá tři hodiny. Díky přístroji Body Jet je šetrná k operovaným tkáním. Klientka může vše, co se s ní děje, pozorovat a usměrňovat, komunikovat s lékařem či zdravotním personálem a nepociťuje bolest. Výsledný tvar prsou a efekt zvětšení objemu je viditelný hned po zákroku. Navíc klientka může během zákroku konzultovat s lékařem velikost a tvar zvětšovaných prsou. Po určité době zůstane v prsou trvale až 80 % z původního zvětšeného objemu.

Je zajímavé, že hojení probíhá velice rychle. Většina klientek může po zákroku odložit kompresivní prádlo po sedmi dnech. Operační zákrok nezanechává viditelné jizvy ani nejsou známa rizika pooperačních komplikací. Samotný přenos vlastního tuku nevyvolává alergické reakce ani nehrozí přenos infekčního onemocnění, protože dárcem je totožný s příjemcem. Jedná se tedy o autotransplantaci.  Co se týče omezení činnosti či sportovních aktivit, tak bývá krátkodobé, dokonce si nevyžaduje ani pracovní neschopnost.

Vaše přání s vámi probereme po telefonu

Vaše konzultace

Domluvte si konzultaci s lékařem


  Adresa :
  Národní 981/17 , Praha 1-Staré Město , 110 00

  Telefon :
  +420 602 243 771
  +420 241 404 188

   

  cs_CZČeština